Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.


Анонси подій


Увага! Постанова КМУ від 11.10.2021 № 1062 «Про затвердження Положення про ліцей»


Увага! Реєстрація педагогічних працівників для участі в конкурсі «Учитель року – 2022» з 11.10.2021 до 31.10.2021


Лист МОН України від 22.09.2021 № 1/9-482 "Щодо методичних рекомендація про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році"


Увага! Конкурс шкільних проєктів для вчителів історії та суспільних дисциплін «Повсякденне життя в СРСР у період 1980-1991 роках»

Конкурсні роботи потрібно надсилати до 30 листопада 2021 року.

Онлайн-Семінар «Усна Історія: Теорія І Практика» відбудеться 6 та 7 жовтня 2021 року.


На сторінці сайту "Готуємося до інституційного аудиту" "Абетка для Директора 2021"


Модельні навчальні програми для базової середньої освіти


Структура 2021-2022 навчального року


Пропозиції освітянам щодо підвищення кваліфікації в Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського на 2022 рік


Увага! Конкурс!

«Краща STEM-публікація – 2021»

Про цей та інші конкурси для педагогічних працівників можна дізнатися на сторінці "Педагогічні конкурси" нашого сайту


Наказ МОН України від 19.02.2021 № 235 "Про затвердження типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти"


Опублікувати в соціальних мережах

Відвідування сайту

Комунальна установа "Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Прилуцької міської ради Чернігівської області

Презентаційний меседж

Опубликовано 14.07.2021

14 липня 2021 року дві освітні установи міста Прилуки «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради та Прилуцька гімназія № 1 імені Георгія Вороного у співпраці з Державною установою «Український інститут розвитку освіти» і регіональним управлінням Державної служби якості освіти в Чернігівській області взяли участь у презентаційному меседжі «Роль Центру професійного розвитку педагогічних працівників в забезпеченні консультативної та інформаційної діяльності керівників закладів освіти». Захід проходив у режимі відеоконференції на всеукраїнському рівні. Понад п’ятдесят директорів центрів професійного розвитку педагогічних працівників з різних куточків України долучилися до меседжу.

Із вітальним вступним словом до учасників заходу звернулися Ірена Андрощук, доктор педагогічних наук, професор, начальник сектору професійного розвитку педагогічних працівників Державної установи «Український інститут розвитку освіти» та Світлана Чернякова, директор КУ «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області. Вони зазначили, що метою даного заходу є створення простору для результативного обміну досвідом діяльності Центрів професійного розвитку педагогічних працівників та обговорення напрямків консультативної та інформаційної діяльності Центрів щодо поліпшення якості дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти відповідно до потреб і запитів керівників закладів освіти у співпраці з регіональними представництвами Державної служби якості освіти та органами місцевого самоврядування.

 В ході онлайн-зустрічі пані Ірена розкрила роль Центру в консультуванні керівників ЗЗСО та познайомила з проєктом професійного стандарту за професією «Керівник закладу загальної середньої освіти».

Методист сектору професійного розвитку педагогічних працівників Державної установи «Український інститут розвитку освіти» Оксана Король висвітлила питання «Стратегічні комунікації – основа результативної взаємодії Центру».

Темою виступу начальника управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області Тетяни Маханькової стало «Забезпечення партнерської взаємодії між управлінням ДСЯО у Чернігівській області та ЦПРПП з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах освіти».

У другій частині меседжу було презентовано досвід освітян м. Прилуки. Світлана Чернякова розкрила питання консультативної та інформаційної діяльністі Центру щодо внутрішнього забезпечення якісної освіти в закладах освіти м. Прилуки; представила заходи з неформальної освіти, що проводить Центр для керівників закладів, наголосила на партнерських стосунках між чотирма складовими: Центр – ДСЯО – управління освіти – керівник закладу.

Олена Рогальова, директор Прилуцької гімназії № 1 імені Георгія Вороного, поділилися «родзинками» своєї педагогічної діяльності щодо характеристики зовнішніх стимулів та внутрішніх інструментів системи забезпечення якісної освіти гімназії та успішного проходження інституційного аудиту.

Заступник начальника управління освіти Прилуцької міської ради Валентина Ходюк привітала учасників заходу та відзначила співпрацю управління освіти з Центром професійного розвитку по впровадженню інноваційних підходів до формування компетентностей керівників освітніх закладів та консультування щодо внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності закладу.

В ході онлайн-месенджу учасники заходу спілкувалися в чаті, де обговорювали свої проблеми в роботі та відмітили позитивний досвід Центру і гімназії № 1.

Модератором презентаційного меседжу виступила КУ «Прилуцький центр ПРПП» Прилуцької міської ради Чернігівської області (Світлана Чернякова, директор; Ніна Лобода, Дмитро Клугман, Тетяна Зубко – консультанти Центру).