08 січня 2024 року Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників провів онлайн форсайт-сесію «Сертифікація – 2024» для педагогічних працівників, які виявили бажання проходити сертифікацію у 2024 році.
Директор Центру Світлана Чернякова привітала педагогів нашого міста, які успішно пройшли сертифікацію та педагогів, які стали експертами з сертифікації. Світлана Миколаївна наголосила на основних засадах добровільності, стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання та новими освітніми технологіями.
Координатор по організації сертифікації управління Державної служби якості освіти в Чернігівській області Олена Апанасенко поінформування педагогічних працівників про початок сертифікації у 2024 році, проаналізувала участь в ній учителів міста Прилуки в 2019-2023 роках, зупинилася на її етапах для вчителів початкових класів, української мови та літератури, математики, історії.
Консультанти Центру Ніна Лобода, Тетяна Караулова, Дмитро Клугман ознайомили учасників онлайн-сесії з новаціями сертифікації-2024, розкладом та особливостями першого її етапу – незалежного тестування. Ніна Лобода акцентува увагу присутніх на питаннях формування реєстраційної карти-заяви та на документах, які необхідно для цього підготувати.
Під час форсайт-сесії своїми враженнями по підготовці та участі у сертифікації поділилися сертифіковані вчителі української мови та літератури Ніна Фесай (Прилуцький ліцей № 9), Ольга Симиряко (Прилуцький ліцей № 14), сертифікований вчитель математики Валентина Руденко (Прилуцька гімназія № 3 ім. С.Г. Шовкуна), експерти з сертифікації Галина Чигріна (Прилуцький ліцей № 1 ім. Г. Вороного), Олена Хамко (Прилуцький ліцей № 12).
Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників дякує управлінню ДСЯО в Чернігівській області, сертифікованим педагогам та експертам за успішну реалізацію завдань з проведення сертифікації у 2023 році і надалі планує проводити роботу з усіма охочими брати участь у сертифікації-2024 та спільно сприяти реалізації професійного зростання педагогічних працівників.