Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Комунальна установа "Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Прилуцької міської ради Чернігівської області

Замовлення консультаційЗамовлення консультацій

Консультацію можуть замовити працівники закладів освіти м.Прилуки



Анонси подій

Опублікувати в соціальних мережах

Відвідування сайту

Комунальна установа "Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Прилуцької міської ради Чернігівської області

Супервізія для тренерів проєкту «Безпечний простір»

Опубликовано 23.09.2024

В рамках реалізації Міжнародного проєкту «SAFE SPACE – Невідкладна психосоціальна підтримка для учнів та шкільних вчителів» фахівці Прилуцького центру професійного розвитку педагогічних працівників, зокрема директор Світлана Чернякова та психолог Ірина Огорілко 10, 13, 16 та 17 вересня 2024 року провели із педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти м. Прилуки тренінги за програмою «Професійне зростання та емоційна підтримка педагогів». Тренерки працювали з чотирма тренінговими групами.

Далі за умовами проєкту «Безпечний простір» щотижня будуть проводитися супервізії для учасників – фахівців Центрів професійного розвитку педагогічних працівників із 10-ти областей України. Супервізії проходитимуть онлайн. Тривалість однієї супервізії – 2 години. Зустрічі раз на тиждень. Всього заплановано 20 таких супервізій.

Перша супервізійна онлайн зустріч відбулася 20 вересня 2024 року. Ольга Федорець, тренер-супервізор Центру психічного здоров’я і психосоціального супроводу Національного університету «Києво-Могилянська академія», та Маріанна Тропіна, психологиня й супервізорка Української спілки супервізії та коучингу, які в Ужгороді проводили навчання, організували активне і надзвичайно комфортне спілкування з учасниками проєкту.

З приємністю згадували, як усе відбувалося в Ужгороді. Раді були бачити своїх колег з інших регіонів України. Ділилися своїми враженнями про те, як були проведені тренінги з учителями, що вдалося найкраще, які були труднощі, які вправи використовували, які у кожного були «фішки». Той, хто ще не встиг провести тренінги, з цікавістю слухали своїх колег, адже у них ще все попереду.

Світлана Чернякова та Ірина Огорілко емоційно розповідали, яким чином були створені чотири тренінгові групи педагогів Прилук, в яких локаціях були проведені тренінги, як прилуцькі вчителі відгукнулися на тематику «Самодопомога. Долаємо стрес самостійно», «Допомога колезі та робота в парі».

Навчання буде продовжуватися, адже попереду ще реалізація двох кроків: крок 3. Самодопомога в групі колег «Відкриті діалоги» та крок 4. Професійна супервізія і коучинг.

Супервізія за результатами реалізації двох перших кроків була дуже корисною. Поговорили про уже проведене та спланували наступні етапи проєкту.