Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Комунальна установа "Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Прилуцької міської ради Чернігівської області

Замовлення консультаційЗамовлення консультацій

Консультацію можуть замовити працівники закладів освіти м.ПрилукиАнонси подій

Опублікувати в соціальних мережах

Відвідування сайту

Комунальна установа "Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Прилуцької міської ради Чернігівської області

Кабінет практичного психолога як один з інструментів роботи фахівця

Опубликовано 04.10.2021

Кабінет психолога є важливою частиною і одним з інструментів роботи фахівця психологічної служби. Кабінет повинен бути комфортним та функціональним, адже грамотно оформлений кабінет – це вже «потужне знаряддя» в руках психолога, що полегшує його роботу.

У 2021-2022 навчальному році в ДНЗ № 28 Центрі С.Ф.Русової зробили сучасний та комфортний кабінет практичного психолога. Педагоги намагалися наблизити дизайн, наповнюваність, функціональність до сучасних вимог в оформленні кабінету психологічної служби закладу дошкільної освіти.

Попередньо продумали поділ кабінету психолога на локації: робочу зону психолога, зону консультацій та релаксації, зону письмових занять, зону рухомих занять.

Почали з колірного оформлення. Вибирали теплі пастельні тони в поєднанні лілового, персикового та теплого жовтого кольору, – вони полегшують адаптацію в кабінеті, налаштовують на взаємодію. Яскравими акцентами стали малюнки на стінах. Колір підлоги підібрали в натуральному відтінку білого дерева, що надало додаткового освітлення в кабінеті та візуально розширило приміщення. Придбані нові меблі є мобільними, що дає змогу проводити заняття індивідуальні , групові або парами. Колір стільчика відповідає кольору столу, що допомагає у закріпленні кольорів, в той самий час діти можуть експериментувати, складаючи із частин ціле (стіл-квітка).

Діти із задоволенням йдуть на заняття з практичним психологом. За допомогою світлового столу ми проводимо пісочну анімацію, кольорову терапію , навчальні ігри та ще багато всього цікавого. Все це є невід’ємною частиною щоденного життя дітей в дитячому садку.

Аліна Богомаз,

практичний психолог ДНЗ № 28